Flamingo -це високоякісна водостічна система, призначена для відводу дощової води з даху Вашого будинку. Виготовляється з листової сталі з товстошаровим покриттям з поліестеру (70 μм з двох боків) типу PRELAQ RWS виробництва шведського концерну SSAB.
У нашій пропозиції водостічна система Flamingo доступна у всіх основних кольорах, підібрати виготовлені компанією BUDMAT® покрівельне і фасадне облицьовування. Завдяки цьому, пропозиція BUDMAT® більш широка і вигідна для будь-якого покупця, якому ми можемо запропонувати комплексну реалізацію: починаючи зі сталевої покрівлі разом з комплектом обробок і аксесуарів, і закінчуючи на виготовленні відповідної водостічної системи.
Сталева водостічна система Flamingo створена з думкою про комфортні рішеннях в цій сфері. Найвища якість сировини, використаної для виробництва (листова сталь PRELAQ® RWS Rain Water System, шведського металургійного концерну SSAB), найсучасніший в Європі і повністю автоматизований машинний парк, інноваційні і універсальні конструкційні рішення окремих елементів – все це дало можливість створити найкращу на ринку водостічну систему. Спеціально запроектовані конструкційні рішення окремих елементів системи дозволяють їх універсальне застосування.
F-rynna
Жолоб
F-denko
Заглушка жолоба
F-zlaczka-rynny-z-klamra
З'єднання жолоба з пряжкою
F-zlaczka-rynny
З'єднання жолоба
F-naroznik-wew
Кут 90°
F-sztucer
Лійка водозбірна
F-kolanko
Коліно 60°
F-rura
Труба водостічна
F-trojnik
Трійник труби
F-mufa
Муфта труби
F-wylewka
Зливне коліно
F-obejma
Хомут водостічної труби

Переваги Flamingo

За новітніми технологіями в елементах внутрішнього або зовнішнього кута інтегрований з’єднувач, завдяки якому монтаж проводиться легко, тому що немає необхідності купувати з’єднувачі на кожному кутовому з’єднанні, що підсилює жорсткість з’єднань.
Універсальні елементи доповнюють один одного і можуть виконувати декілька функцій, що одночасно прискорює процес виконання робіт і економить бюджет в цілому. Серед аналогічних водостічних систем Flamingo вирізняється найширшим з’єднувачем ринви (з замковим з’єднанням «пряжка») шириною 13,5 см, що значно збільшує надійність водостічної системи. Запатентоване технічне рішення - заглушка ринви; швидкий, надійний і жорсткий монтаж зовнішньої заглушки перешкоджає її витискуванню (замерзлою водою) і подальшому випадінню. Герметичність з’єднання елементів конструкції з ринвою досягається спеціально розробленою прокладкою ущільнювача з п’ятьма ребрами, що перешкоджають випадінню елементів.