Модульна металочерепиця

це сучасний покрівельний матеріал, який візуально нагадує звичайну металочерепицю. Відмінність в тому, що він проводиться не у вигляді листів великого розміру, а у вигляді невеликих модулів, які легко кріпляться один до одного за допомогою саморізів в процесі монтажу.
Профіль модульної металочерепиці хвилеподібний, він може мати різну форму і висоту, чому залежить зовнішній вигляд виробу. Покрівельні полотна можуть мати різне забарвлення зовнішнього покриття. Починаючи від коричневого, закінчуючи блакитним або червоним.
Будова листів модульної металочерепиці багатошарове, воно складається з декількох компонентів: основою з високолегованої сталі з підвищеною стійкістю до корозії, ґрунтовки і зовнішнього полімерного покриття, що захищає від механічних пошкоджень і додає естетичний зовнішній вигляд. На нижній частині покриття нанесена антикорозійна ґрунтовка, яка також захищає від руйнування металу під впливом вологи.
Важливо! Відмінна риса цього матеріалу - універсальність елементів покрівлі. Листи матеріалу можна легко поєднувати, а також кріпити між собою завдяки передбаченим кріпильних отворів, які мають невеликі поглиблення, необхідні для поліпшеної гідроізоляції з'єднань.

Покрівля з модульної металочерепиці - довговічне, герметичне, міцне покриття, яке значно перевершує будівельні матеріали минулого покоління, завдяки своїми експлуатаційними характеристиками. Це покриття використовується при невеликій площі покрівлі, конструкція якої ускладнена великою кількістю скатів, щипців, мансардних вікон, димарів та іншими архітектурними деталями

Переваги матеріалу
Багато домовласників все частіше виконують монтаж модульної металочерепиці, відмовляючись від більш дешевих матеріалів. Головна перевага цього технологічного покриття - це те, що воно просто створене, щоб полегшити укладання покрівлі своїми руками. Сильними сторонами модульного металопрофілю вважають:

- Невелику вагу. Модульна металочерепиця - більш легкий покрівельний матеріал. Вага одного елемента не перевищує 4 кг, завдяки чому його монтаж не вимагає посилення кроквяної системи і обрешітки.
- Оптимальний розмір. Невеликий розмір окремих частин металочерепиці спрощує розкрій покриття, а також знижує кількість залишків і обрізків, що в кінцевому підсумку позитивно позначається на витраті покрівельного матеріалу.
- Простоту технології укладання. Перекриття покрівлі - справа непроста, зазвичай для таких робіт залучають досвідчених майстрів, а ще спецтехніку, встановлюють риштування. Невеликі розміри і легка вага модуля дозволяє провести укладання своїми руками практично поодинці.


Модульна металочерепиця «Venecja»Модульна металочерепиця Venecja (Венеція) виробляється з металу Arcelor Mittal, або шведського концерну SSAB товщиною 0,5 мм. В якості антикорозійного покриття виступає цинк в кількості 275 грам на метр квадратний.
Модульна металочерепиця Венеція (Venecja) має ряд відмінних характеристик, які виводять даний продукт в сегмент преміум продуктів. Високий профіль хвилі з рекордними 35мм перепадом між хвилями спільно з розширеною шириною хвилі створюють ефект масивного та об'ємного покрівельного покриття. Наявність отворів для з'єднання металочерепиці між собою дозволяють повністю приховати перекриття тайлів. Наявність поглиблення під шайбу саморіза, виконане під кутом до площини, що покращує щільне прилягання гумової прокладки і надійність з'єднання.
Черепиця поставляється на піддонах. Це спрощує транспортування і зберігання купленого товару.Вага (1 лист), кг

3,68

Товщина металу, мм

0,50

Загальна висота профілю, мм

58

Вага (1 м.кв.), кг

4,2

Висота поперечного штампу, мм

35

Крок поперечного штампу хвилі, мм

350

Загальна ширина, мм

1190

Загальна довжина, мм

736

Корисна ширина, мм

1150

Корисна довжина, мм

700

Мінімальний нахил даху

9

Загальна площа листа, м.кв.

0,876

Корисна площа листа, м.кв.

0,805

Гарантія, років

30