Цементно-піщана черепиця (ЦПЧ) є одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів на протязі ось вже близько ста років. Яка б не була різноманітність видів покрівлі, перший рядок за популярністю заслужено займає натуральна черепиця (вона ж цементно-піщана). Саме завдяки своїй значній історії, ЦПЧ заслужила визнання серед більшості будівельників. Адже натуральна черепиця — це якість, перевірена часом.
На ринку покрівельних матеріалів цементно-піщана черепиця з’явилася ще в 19 столітті. Так як процес виробництва був набагато простішим, і складові були доступними, ціна на цей матеріал була меншою, ніж на керамічну черепицю, яка, в той час теж була популярна. Плюс до всього, натуральна черепиця за всіма показниками не поступалася, а за деякими характеристиками навіть була краще, керамічної. Завдяки перерахованим вище показниками, цементна черепиця швидко стала загальною улюбленицею.
Процес виробництва цементно-піщаної черепиці
— Розчин, до складу якого входить цемент 500 марки і кварцевий пісок, заливають у спеціальні форми;
— Суміш витримують до повного застигання та нагрівають;
— Для зміцнення, поверхню кожної плитки покривають спеціальним складом та красять.
Завдяки додаванню в первинний склад спеціальних барвників, черепиця отримує свій певний колір. Так як черепиця твердне не завдяки випалу маси, процес виготовлення є більш простим. Час, час і ще раз час робить черепицю настільки міцною. Так що з роками цементна черепиця не те, щоб може втратити свої властивості, але стане ще більш надійною.

Основні переваги цементно-піщаної черепиці
За час свого існування на ринку покрівельних матеріалів, натуральна черепиця прославилася безліччю якостей. Так як до її складу входять тільки натуральні елементи, цементна черепиця є екологічно чистим матеріалом. Якість ЦПЧ перевірено роками, оскільки термін її служби складає близько 100 років. Має низький рівень теплопровідності, споживач буде впевнений у тому, що його будинок завжди буде наповнений теплом і затишком. Порівняно не складний процес монтажу цементної черепиці. Завдяки своїй досить солідній питомій вазі, покрівля з цієї черепиці дуже стійка до вітрових навантажень. Що робить її ще популярнішою при нашому кліматі.
Але не все може бути настільки ідеальним. Цементно-піщана черепиця має і свої недоліки. Головним з них можна виділити досить велику вагу. Але не варто турбуватися. Ця проблема легко усувається шляхом посилення кроквяної системи всього на 15%, так як на кожний проектований будинок закладається ще й вага снігових загрузок на покрівлю в 120 кг/мкв! Ось чому вага самої черепиці тут не є дуже важливою.

Черепиця «Marron»
Черепиця Marron має, мабуть, найрозкішніший відтінок. Порівняти такий колір можна хіба що з кольором темного шоколаду. Він підійде практично під кожну будову і під різні забарвлення фасаду. Черепиця в темно-коричневому кольорі бездоганно поєднується зі світлою обробкою будівель, виконаною в теплих тонах.

Розмір, мм

330*420

Вага, кг/шт

4,5

Черепиця «Terracotta»
Черепиця Terracotta - це класичний теракотовий колір, який усім широко відомий завдяки керамічній черепиці. Поєднує в собі смак і вишуканість. Підійде для більшості покрівель. Черепиця в кольорі теракота створює приголомшливий ефект. Вона чудово імітує давні покрівельні матеріали, що дає можливість для сучасних рішень дизайнера. Покрівля з цієї черепиці виглядає надзвичайно ошатно і декоративно. Колір обпаленої глини дуже вдало поєднуються з аристократичними відтінками покрівельної міді.

Розмір, мм

330*420

Вага, кг/шт

4,5

Черепиця «Grafito»
Черепиця Grafito - це вишуканий графітовий відтінок, який буде яскраво контрастувати зі світлим каркасом Вашого будинку. А покриття глянцем, надасть даной черепиці неймовірно колоритний блиск. Черепиця кольору Графіт підходить під будь-які види будівель. Найкраще підійде під світлі тони будівлі. З будь-яким ландшафтом цементно-піщана черепиця Grafito буде виглядати приємно і елегантно.

Розмір, мм

330*420

Вага, кг/шт

4,5