Німецький концерн Roto Frank – один зі світових лідерів із виробництва мансардних вікон, покрівельних люків, аксесуарів і сходів на горище.
Сьогодні Roto Frank – це міжнародна компанія, яка має 14 заводів у Німеччині, Франції, Австрії, Польщі, Угорщині, Росії, Китаї і США. Представлена в 40-ка країнах світу. Володіє біля 2500 патентами на інноваційні розробки. Чистий обіг компанії в 2015 році склав більш ніж € 650 млн.
Історія компанії розпочалася з розробки і серійних випусків фурнітури для фасадних вікон. Концепція фурнітури дозволила створити ідеальне рішення – можливість відкривати стулку вікна у двох площинах – по вертикалі і горизонталі. Автор цього винаходу – Вільгельм Франк - німецький інженер-винахідник, який у 1935 році в Штутгарті заснував компанію Roto Frank.
Засновник компанії дивував світ багато разів. Він розробив 1-і в світі сходи на горище, 1-е мансардне вікно з віссю повороту стулки у верхній частині, 1-е вікно з віссю повороту стулки на ¾ висоти вікна, а також перше мансардне вікно з ПВХ.
Компанія розробляє, вдосконалює і виробляє інноваційні продукти найвищої якості, в основі яких – надійність, енергозбереження і комфорт. Уся продукція ТМ Roto відповідає стандартам найвищої якості «german made»!

Roto Designo R4

ТРАДИЦІЙНЕ РІШЕННЯ
Вікно Designo R4- це класична модель мансардного вікна з віссю повороту створки в 1/2 висоти вікна. Керувати вікном можна за допомогою однієї багатофункціональної ручки, розташованої в нижній частині вікна.
Продуманий дизайн і підібраний колір зовнішніх накладок роблять дану модель вікна ідельно підходящою для будь-якого мансардного приміщення
Вікна Designo R4 чудово доповнюють в комбінаціях по вертикалі мансардні вікна R7, при розміщенні у важкодоступних місцях для користувача - на великій висоті.
Вікно Designo R4- це найкраще співвідношення ціни і якості.

Дізнатись більше про мансардні вікна Roto Ви зможете за посиланнями:

Roto Designo R7

УНІКАЛЬНЕ ФУНКЦІОНАЛЬНЕ РІШЕННЯ
Мансардне вікно з піднятою віссю повороту Designo R7 відрізняється від традиційних центрально-поворотних вікон своєю більш високою функціональністю і комфортом в експлуатації.
Вісь повороту вікна R7 розташована на ¾ його висоти. За допомогою двох газових амортизаторів, розташованих ліворуч і праворуч на стулці вікна, вікно легко відчиняється. При цьому більша частина стулки виходить назовні, забезпечуючи користувачу вільний і комфортний доступ до відкритого вікна.
Вузькі міцні профілі рам вікна забезпечують прекрасне освітлення мансардного приміщення. Наявність спеціальної фурнітури від світового лідера в цій області, компанії Roto, дозволяє повертати стулку вікна на 135° у положення для миття, що забезпечує легкий і простий догляд за вікном.
Усі положення відчиненої стулки вікна активізують газові амортизатори, які запобігають мимовільному закриванню вікна, таким чином захищаючи користувачів від можливих травм.

Дізнатись більше про мансардні вікна Roto Ви зможете за посиланнями:

Roto Designo R8 WD

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН І ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Вікно Designo R8 - це унікальне рішення в області мансардних вікон Roto.
Ця модель вікна відрізняється високою функціональністю і чудовою енергоефективністю. Подвійна система відкривання стулки за допомогою однієї багатофункціональної ручки, розташованої в нижній частині вікна, функціонує у двох напрямках: відкидна функція і поворот на ¾ висоти вікна. Понижений рівень установки оптимізує інтеграцію конструкції вікна з покрівлею.
Унікальний дизайн і колір зовнішніх накладок (антрацит металік) стане окрасою для будь-якої покрівлі. Вікно R8 має покращені теплоізоляційні характеристики, в основному завдяки інноваційному склопакету в поєднанні з термоізоляційним блоком, встановленим на вікно прямо на заводі. Термоізоляційний блок покращує теплоізоляційні параметри всієї конструкції вікна на 15%.
Переваги R8 WD
+ комбінована система відкривання: по верхній осі, а також поворот на ¾ висоти вікна, яка керується за допомогою однієї багатофункціональної ручки
+ вільний доступ до відкритого вікна і нічим не обмежений вид з вікна завдяки куту відкриття 45°
+ енергоефективність майбутнього: Uw = 1,2 – 0,8 W/m2 K у стандарті – це оптимальна температура в будинку і нижчі рахунки за опалення і кондиціонування
+ термоблок WD підвищує показник енергоефективності вікна приблизно на 15% і гарантує щільне з'єднання вікна з пароізоляцією покрівлі
+ післямонтажне регулювання вікна – це гарантія герметичності вікна, ідеально відрегульовані проміжки без демонтажу вікна
+ 3 захисних шари деревини вікна від агресивного впливу сонця і вологи
+ найвищий 5 клас безпеки – це захист від зовнішніх впливів, який гарантує міцність і безпеку Вашу і Ваших дітей
+ 4 точки замикання стулки – це герметичність вікна, безпека, а також найвищий захист від злому
+ 2-позиційне мікропровітрювання – це можливість регулювати подачу свіжого повітря в мансарду
+ більш зручна й безпечна позиція для миття, яка замикає стулку під кутом 137°, дозволяє зберегти бездоганну чистоту вікна
+відсутність видимих шурупів у зовнішніх накладках – це гарантія герметичності вікна і одночасно естетичний вигляд
+ привабливий колір накладок антрацит металік – це ідеальне поєднання з будь-яким покрівельним покриттям, а також творча свобода для архітекторів і дизайнерів, яка дозволяє знайти оригінальні і незвичайні архітектурні рішення

Дізнатись більше про мансардні вікна Roto Ви зможете за посиланнями:

Roto Designo Q4

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН І ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Roto Q – це інноваційна модель центрально-поворотного мансардного вікна, що являє собою унікальний продукт, який вирізняється високим рівнем інноваційності. Основний принцип вікна Roto Q – це «розумно і легко!».
Дерев’яному мансардному вікну Roto Q – 4H притаманні сучасний дизайн, висока якість, енергоефективність, міцність і довговічність, і, звичайно, це простий і легкий монтаж із ліцензією на «klik» - без використання інструментів.

Дізнатись більше про мансардні вікна Roto Ви зможете за посиланнями: