ProAqua- це сучасна водостічна система, яка виготовляється у Польщі на новому обладнанні заводу BudMat методом подвійної екструзії з удосконаленого полівінілхлориду PVC-U. Водостік ProAqua має класичну напівкруглу форму жолоба і комплектується спеціальними елементами, які збільшують загальну жорсткість і функціональність системи.
Виробник надає 20 років гарантії на водостічну систему. Надається індивідуальна гарантія на клієнта. Кожен елемент водостічної системи має індивідуальну герметичну упаковку, яка надійно захищає товар при транспортуванні.
Застосовані технічні рішення гарантують бездоганну службу всієї системи впродовж багатьох років. На всі горизонтальні елементи (кути, з’єднувачі, лійки) нанесені монтажні мітки для встановлення ринви. Герметизація з’єднань елементів конструкції досягається ущільнювачами (з мастилом) спеціальної форми, що мають дві демпферні (повітряні) камери і 3 виступаючі гребені. Щоб у випадку перепаду температур перешкодити ковзанню і зміщенню, ущільнювачі приклеєні на конструктивних елементах в спеціальній канавці. В системі два типи кріплення: за допомогою торцевих гаків або сталевих стропильних гаків з полімерним покриттям в кольорі обраної системи. Кріплення самої труби до стіни можна зробити не лише за допомогою пластикових хомутів, але й сталевими хомутами в кольорі обраної системи.
Швидкий монтажтаж
ProAqua- це система, в якій: хомут має ущільнювальне кільце для захисту випадання болта із хомута труби;
мітки-індикатори (стрілки), вказуючі напрям встановлення;
можливість монтажу жолоба на кронштейни як з боку карнизного звісу, так і з боку стіни;
є фіксатор в з'єднанні жолоба з кронштейном, що створює замок, який запобігає випданню жолоба після монтажу водостічної системи.
Всі ці деталі сильно спрощують монтажні роботи.
Water stroper
Water stroper- це не просто ребро жорсткості, а ще й додатковий захист, який запобігає переливу води, завдяки цьому захищає фасад від бруду.
Герметичність
Потрійний ущільнювальний манжет, розроблений спеціально для системи ProAqua, на 50% ефективніший, ніж популярна подвійна прокладка.
Ущільнювальні манжети встановлені в лійках, з'єднувачах жолобів, кутах і заглушках, що в цілому збільшує надійність всієї системи.
Екологічне рішення
При виробництві ПВХ водостічної системи ProAqua ми використовуємо власні авторські рішення, які економлять воду, енергію і мінімізують відходи. Ми виготовили її з первинної сировини- полівінілхлориду (ПВХ) із спеціальними добавками і стабілізаторами- саме тому ProAqua на 100% підлягає вторинній переробці.
Довговічність
На водостічну систему ProAqua виробник надає 20-річну гарантію.
Висока стійкість до зовнішніх факторів
ProAqua володіє високою термічною стійкістю, а також має незначні лінійні розширення при перепаді температур і високу стійкість до УФ-випромінювання.
Безпечне транспортування та зберігання
Кожен окремий елемент водостічної системи в процесі виробництва автоматично герметично запаковується в термоусадочну плівку з наступним упакуванням в спеціально розроблені картонні коробки, а на труби наноситься спеціальна захисна плівка.
Для приватних будинків та промислових об'єктів
Водостічна система ProAqua випускається в двох типорозмірах:
Для приватних будинків- 125/90мм, а також для промислових об'єктів - 150/110мм.