PROFIL - водостічна система з ПВХ, яка призначена для організованого відводу дощової і талої води із дахів будинків і споруд будь-якого архітектурного планування.
Водостічна система PROFIL виготовляється в Польщі вже більше 35-ти років. В Україні ця система експлуатується вже 20 років.
PROFIL надає гарантію на водостічні системи - 10 років. Вона розповсюджується на механічну стійкість і стійкість кольору всієї системи. Водостоки PROFIL виготовляють з матеріалів високої міцності, вони стабільні до УФ випромінювання, стійкі до деформацій при зміні температури та високих навантаженнях.

Механічна та хімічна стійкість

Водостічна система PROFiL виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який відрізняється підвищеною механічною міцністю, хімічною стійкістю і легкою вагою. Водостік бездоганно витримує екстремальні навантаження у вигляді зливових дощів влітку і намерзання льоду взимку.

Водостічна система PROFiL стійка до всіх атмосферних опадів. Спеціальні компоненти, додані при виробництві водостоку, забезпечують захист від опадів, які містять кислоти, солі та хімічні елементи.

Водостік PROFiL має захист від ультрафіолетового випромінювання.

Висока ефективність відведення води

Головне завдання водостічних систем - це швидке і організоване відведення води з даху будинку.
Спеціальна форма ринви водостічної системи PROFiL перешкоджає переливанню води під час інтенсивних опадів і гарантує високу ефективність водостоку.

Правильний розрахунок водостічної системи PROFiL, а також підбір кількості труб забезпечить високу швидкість відведення води - одна водостічна труба діаметром 100 мм відводить воду з даху площею 220 м2.

Стійкість до температурних, лінійних розширень

Герметичність водостічної системи забезпечується високоякісним EPDM каучук ущільнювачем, який компенсує лінійне розширення. Водостоки можуть використовуватися в діапазоні температур від -50 С до +60 С.

Широкий асортимент

Водостічна система Profil виготовляється у двох варіантах розмірів: 130/100мм та 90/75мм; а також у п'яти кольорах: білий, коричневий, цеглястий, графітовий, вишневий.

Profil_min