Металева водостічна система Struga – це новаторський підхід до мистецтва проектування систем водовідведення. Ідея даної системи – швидке і ефективне відведення тисячі літрів води та стильна інтеграція з покрівлею.

Водостічна система “Struga”  виготовляється із високоякісної шведської сталі Prelaq RWS виробництва SSAB. Шведський концерн SSAB – це світовий лідер у виробництві високотривкої сталі.

Безперечною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку ( 300г/м2 з обох сторін), що є своєрідною бронею, яка захищає сталеву серцевину від іржи, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 – 1,25

struga

 

Сталевий лист покритий з обох сторін органічним шаром Prelaq RWS товщиною 35мкм з кожного боку.

Покриття Prelaq RWS відзначається багатьма перевагами:

– Виняткова товщина лаку листової сталі Prelaq RWS та використані при її виробництві полімерові зерна, завдяки чому вона стає ще більш стійкою до корозії і подряпин.

– Нова технологія лаку спричинилася до того, що він краще зберігається в високих температурах рівня 70°C, які щодень діють на усі елементи даху.

– Стійкість до згинання- це риса, яка відрізняє листову сталь Prelaq RWS. Тип сталі та стійкість лакового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.
Водостічна система “Struga” виробляється у дев’яти варіантах кольорів, з яких можна старанно вибрати той, який найкраще підійде до кольору покрівлі.